O nas

Jesteśmy grupą przyjaciół z ogromnym bagażem doświadczeń w branży Audio/Video oraz nowoczesnych technologii. Od najmłodszych lat rozwijana pasja do muzyki oraz lata doświadczeń w firmach związanych z branżą audio, czynią nas doskonałymi specjalistami w tej dziedzinie.
Oferujemy Państwu pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu, spośród szerokiej oferty kin domowych, systemów stereo, gramofonów, słuchawek, urządzeń multimedialnych oraz akcesoriów. Każdy z problemów rozwiążemy indywidualnie, biorąc pod uwagę tylko Państwa potrzeby i wymagania.
Do Państwa dyspozycji, oprócz naszej uwagi i wiedzy, pozostawiamy również nasz salon, w którym mogą państwo w miłej atmosferze, zobaczyć sporą część naszej oferty. Gdyby jednak to było za mało, każdy sprzęt można u nas również za darmo wypożyczyć lub przesłuchać w komfortowej sali odsłuchowej.
Salon Planeta Dźwięku to blisko 100 metrów kwadratowych powierzchni i doskonała lokalizacja nieopodal tętniącego życia centrum Warszawy, przy jednej z uliczek urokliwej Starej Ochoty.
Każdy sprzęt oferowany w naszym sklepie pochodzi z oficjalnych, polskich dystrybucji oraz objęty jest pełną polską gwarancją!Dbamy o jakość naszych usług i chcemy żeby były realizowane na najwyższym poziomie, dlatego też jeśli mają Państwo jakieś sugestie, opinie bądź też informacje o nieprawidłowościach dotyczących naszej firmy, strony czy też partnerów z którymi współpracujemy będziemy wdzięczni za informację. 
 
Sklep Planeta Dźwięku jest prowadzony przez firmę:

Siedziba firmy oraz adres korespondencyjny:
Open Mind Media Martyna Gąsiorowska
ul.Tarczyńska 22/U1
02-023 Warszawa
 
NIP: 731-191-01-10
Regon: 141989591
tel: 22 428-22-80, 692-293-533
wpisaną do rejestru działalności gospodarczej prowadzonego przez Prezydenta m.st. Warszawy